איך לעשות כסף מהיר באינטרנט ? תתחילו להרוויח על הכישורים שלכם

איך לעשות כסף מהיר באינטרנט ? תתחילו להרוויח על הכישורים שלכם

איך לעשות כסף מהיר באינטרנט מדברים שאתם יודעים לעשות ביום ביום? פה אגלה לכם דרך פשוטה שתעזור לכם להרוויח כסף מהיר וטוב.

למי זה מתאים?
למי שמחפש או מחפשת הכנסה ״מהצד״, למי שכרגע ללא תעסוקה (מה שאציג פה יכול בקלות להפוך לעבודה ראשית), נשים בחופשות לידה וכו׳.

אז מה העקרון המנחה?
הרעיון המרכזי הוא להקדיש מעט מזמנכם כדי לתת שירות תמורת כסף. כלומר, קבלת תשלום עבור עבודות פרילנס מזדמנות אותם אתם יכולים לעשות בזמנכם החופשי, מהבית.

איך לעשות כסף מעבודות פרילנס מבלי לצאת מהבית?

השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא במה אתם טובים ואיך זה יכול לשרת אחרים. אלו יכולות יש לכם שאין למרבית האנשים שהם יהיו מוכנים לשלם עליהם. לדוגמא, אם אתם מבינים בעיצוב ויש לכם כלי עיצוב מתאימים כמו תוכנת פוטושופ אז תמורת תשלום תוכלו לעצב מגוון של דברים לאנשים, החל מלוגו, כרטיסי ביקור ועד לעיצוב אתרים (למי שממש מקצוען בתחומו).

אם אתם יודעים לשיר טוב ויש לכם ציוד הקלטה בסיסי, תוכלו להציע את עצמכם בהקלטה של שיר בהתאמה אישית. אם יש לכם קול נעים לשמיעה, תוכלו להציע את עצמכם לקריינות לסרטון.

איך לעשות כסף מדברים שאתם יודעים – עוד דוגמאות

בניית אתרים, כתיבת מאמרים, תרגום, שירותים בעולם הפרסום, הפקת סרטונים, תפירה, סריגה ובעצם כל דבר שאפשר ליצור, אפשר להרוויח עליו כסף.

יודעים לעשות את אחד הדברים האלו? מצוין. עכשיו אסביר איך לעשות מזה כסף.

יש באינטרנט מספר אתרים שמהווים למעשה זירה, סוג של מקום מפגש בין פרילנסרים (או בשפה עממית, מישהוא שיש לו שירות להציע לך תמורת תשלום חד-פעמי) ובין אנשים רגילים שצריכים שירותים כאלו.

לדוגמא, אם אני מחפש עזרה בעיצוב כרטיס ביקור, במקום להתחיל להרים טלפונים ולבקש הצעות מחיר וכו׳, אני פשוט יכול להכנס לאתר  בשם פייבר (Fiverr), להקיש את המילה כרטיס ביקור (באנגלית: business card) ואז תפתח בפני רשימה של אנשים שנותנים את השירות הזה. כל אחד מהתוצאות תכיל בנוסף למחיר הבסיס, מחיר לתוספות, דירוג נותן השירות ופורטפוליו של הדברים שנעשה בעבר.

ככה זה נראה מהצד של המשתמש הרגיל אבל אנחנו בענין של איך לעשות כסף באינטרנט ולכן אציג בפנים את הצד השני. הצד שמרוויח.

איך לעשות כסף מהיר באינטרנט – מציאת זירה מתאימה

חפשו אתרי ״זירה״ של פרילנסרים. כאלו שנותני שירות מציעים את מרכולתם.

האתר שאני הכי אוהב הוא פייבר Fiverr (שהוא אגב אתר של חברה ישראלית שיושבת בתל אביב). הייחודיות של פייבר היא שכל שירות בסיס עולה למשתמש רק 5$. נכון זה נשמע לכם מעט אבל מה שקורה בפועל זה שבחלק לא מבוטל מהמקרים משלמים יותר לפרילנסרים כתוצאה מ״שדרוג״ התוצר.

לפי פייבר, כל 5 שניות מתבצעת קניה של מוצר, עד כה הושלמו 25 מליון פרויקטים והמחיר נע בין 5$ ל 10,000$ לשירות!

לדוגמא, עבור עיצוב לוגו גנרי (כלומר מתוך תבנית), תצטרכו להציע שירות ב 5$ אך עבור עיצוב מותאם אישית תוכלו לגבות לפעמים כמה מאות דולרים.

איך לעשות כסף מאתרים אחרים?

ישנם אתרים ישראלים מעולים כדוגמת פרילנסרים ואתר אקס פלייס וגם אתרים בינלאומיים כדוגמת Upwork.

איך לעשות כסף מהיר באינטרנט – הרשמה

פתחו חשבון פרינלסרים באחד מהאתרים שכתבתי עליהם למעלה. מדובר על פעולה פשוטה שאורכת כמה דקות.

מה שתצטרכו לעשות זה למלא פרטים עליכם, על הכישורים שלכם ופרטי חשבון בנק לקבלת תשלום.

איך לעשות כסף מהיר באינטרנט
מסך פתיחת ספק באתר פייבר

איך לעשות כסף מהיר באינטרנט – שיווק

עכשיו נשאר לכם להתחיל לקדם את העסק הקטן שלכם. זה החלק הקשה אבל כתבתי קצת בעבר על פתיחת עסק קטן ואיך ניתן לשווקו במעט כסף.  בקרוב אפרסם כתבה נוספת עם הסברים מפורטים יותר. על קצה המזלג אגיד שהבסיס הוא שימוש במעגלים החברים שלכם ברשתות החברתיות, אנשי הקשר בטלפון ואנשי הקשר באימייל שלכם. שימוש נכון בכולם, יאפשרו לכם להתחיל ברגל ימין את מאמצי השיווק שלכם.

 

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.