לחסוך בהוצאות טלוויזיה

לחסוך בהוצאות טלוויזיה – 3 טיפים פשוטים ששווים 2,500 שקל בשנה

מי מאיתנו לא רוצה לחסוך בהוצאות טלוויזיה?

טלוויזיה הוא מוצר בסיסי בחיי היום יום שלנו, בעיקר למי שיש ילדים. מרבית בתי האב בישראל עדין משלמים ליס ולהוט  סכומים גבוהים מדי חודש למרות שעם כמה פעולות פשוטות, ניתן לחסוך אלפי שקלים בשנה.

החלק העצוב בסיפור הוא שמרביתינו משתמשים אולי בשבריר מערוצי התוכן שחברות הכבלים והלויין מציעות ולמרות זאת, משלמים לעיתים גם 300 שקלים בחודש.

מעצבן? בואו נפתור את זה ונלמד איך לחסוך בהוצאות טלוויזיה.

לפני שאתחיל אגיד שהכי זול, זה פשוט להתנתק משירותי טלויזיה ולהתחיל לקרוא ספרים. עוד דבר קטן אבל חשוב, למי שיש טלויזיה חכמה Smart TV יכול להנות ממגון תכנים, בחינם. יוטיוב YouTube, וימאו Vimeo ומגוון פתרונות מובנים בטלויזיה שלא עולים שום כסף.

לחסוך בהוצאות טלוויזיה – הפתרון הכי זול

טוב, כולם כבר מכירים את עידן+ אבל למי שלא, מדובר על שירות חינם של הרשות השניה שדרך רכישה חד פעמית של ממיר פשוט, מאפשרת צפיה בערוצים 2,10,1, 24 (מוזיקה), ערוץ 1 HD, ערוץ 9 (בשפה הרוסית), ערוץ 20 (מורשת) וערוץ בשפה הערבית.

מה צריך לעשות בשביל לחסוך בהוצאות טלוויזיה?
פשוט לקנות ממיר פשוט מסוג DVB-T2 שניתן לקנות בארץ או בחו״ל במחירים זולים מאוד.

כמה זה עולה?
זול! החל מ 200 שקל אותם משלמים באופן חד פעמי וזהו.

שימו לב, למי שיש טלויזיה חכמה שמתאימה לקליטת שידורי טלויזיה, ייתכן כי לא צריך לקנות ממיר בכלל. פשוט תבדקו באינטרנט לפי הדגם של המכשיר שלכם ותתחילו לחסוך בהוצאות טלוויזיה.

קצת פחות זול, אבל עדין זול מאוד

אוקיי, יש לנו ממיר (או דרך הטלויזיה) לקליטת ערוצים בסיסיים. מה עם סרטים וסדרות? פה אחלק את התשובה ל-2.

למי שרוצה פתרון לא חוקי, תקנו סטרימר ותתקינו קודי Kodi. מדובר על תהליך שדורש יש טכני ולכן לא מתאים לכל אחד אבל בגדול, סטרימר ממוצע יעלה לכם כמה מאות שקלים. על זה, תוסיפו התקנה (בתשלום או אחרי שהבנתם איך לעשות את זה לבד) ויש להם חבילת טלויזיה זולה וטובה.

למי שכן מעונין בפתרון חוקי, הדרך לחסוך בהוצאות טלוויזיה הוא באמצעות תשלום לשירות סרטים וסדרות.

עד לא מזמן לא היו שירות מתאים בארץ אבל למזלינו, לפני מספר חודשים חברת נטפליקס Netflix התחילה להציע את השירות שלה בישראל. מה הם מציעים? סרטים וסדרות באיכות HD ועם תרגום (מעולה) לעברית שמאפשרים לנו לחסוך בהוצאות טלוויזיה.

מה צריך לעשות?

להרשם לשירות ולהכניס את פרטי החשבון לסמארט TV שלכם או לכל סטרימר פשוט שתומך בשירות. אגב, למי שרוצה פתרון משולב של עידן+ וגם תמיכה ב Netflix, יכול לקנות ממיר פשוט בעלות חד פעמית או לקנות מוצר קטן וגאוני בשם Chromecast. זה נראה כמו דיסק און קי אבל בעצם הוא למתחבר לטלויזיה מצד אחד ולרשת הביתית מצד שני ודרכו תוכלו לראות נטפליקס ובכלל להפוך את הטלויזיה שלכם לחכמה במיוחד

כמה זה עולה?
7.99 דולר לחודש לחבילה הבסיסית + 50$ חד פעמי ל Chromecast (או בחינם אם יש לכם סמראט TV)

אז מה היה לנו כאן?

תשלום חד פעמי של כמה מאות שקלים ולכל היותר תשלום של 35 שקלים בחודש ויש לכם שירות טלוויזיה מצוין במחיר מצחיק. רוצים לחסוך בהוצאות טלוויזיה – זמן הזמן להתחיל!

כתבות נוספות

2 thoughts on “לחסוך בהוצאות טלוויזיה – 3 טיפים פשוטים ששווים 2,500 שקל בשנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.