בשנים האחרונות עלויות המחייה עלו, בהרבה והורים לתינוקות מרגישים את זה לעיתים הכי הרבה מכולם בעיקר בגלל שחלק לא מבוטל מהמוצרים אותם הם קונים, כדוגמת בקבוקים לתינוק, הם מוצרי יסוד ואי אפשר שלא לקנות אותם. גם אם בוחרים במותגים לא יקרים, עדין, אנחנו מגלים שהמחירים למרבית מוצרי התינוקות בישראל פשוט יקרים מדי.

בארץ יש מגוון של רשתות שיווק למוצרי תינוקות וילדים, חלקן גדולות וממותגות וחלקן קטנות ומקומיות. ישנן עוד מאות חנויות עצמאיות שגם מציעות מוצרים לתינוקות. לצערינו הרב, גם אם יש הבדל של עשרות אחוזים בין מוצרים דומים הנמכרים בחנויות שונות בישראל, בחלק לא מבוטל מהמקרים, אפילו המחירים ״הזולים״ ביותר בישראל, יכולים להיות יקרים יותר מאשר קנייתם בחו״ל או אונליין.

בקבוקים לתינוקות, מוצצים, מחממי חלב, משאבות חלב ואפילו טרמפולינות, יכולים להיות זולים יותר משמעותית כאשר רוכשים אותם מחוץ לישראל.

את ההצהרה הזו עשינו לאחר תחקיר לא קטן וגילינו שאחד המקומות הטובים ביותר לעשות קניות ברשת לתינוקות עבור סוגי המוצרים שהזכרנו הוא אמזון. על אמזון כתבנו לא מעט באתר שלנו ואפילו התמקדנו פעם ברכישת נעלי ספורט. הפעם נרצה להתמקד איתכם בבקבוקים לתינוקות.

איך קונים בקבוקים לתינוק במחיר הזול ביותר שיש?

השלב הראשון הוא פתיחת חשבון באמזון. מדובר על פעולה פשוטה מאוד שמצריכה רישום מהיר והכנסת כרטיס אשראי ישראלי רגיל (במידה ואתם לא מסתדרים, תשאירו תגובה ונעזור לכם). לאחר מכן, פשוט הקישו בשדה החיפוש את צמד המילים ״בקבוקים לתינוק״ ואז יפתחו לכם מגוון ענק של מוצרים.

בשביל להקל עליכם, אספו כמה מוצרים טובים עם פערי מחיר מטורפים ביחס לישראל.

זוג בקבוקי MAM ב 30% פחות מהמחיר בישראל:

סט 4 בקבוקים לתינוק של טומי טיפי ב 32% פחות מהמחיר הזול ביותר בארץ:

ועוד בונוס בדמות בקבוק MAM ומוצץ ב -14 שח בלבד! 62% פחות מהמחיר בישראל:

רגע לפני שאתם ממשיכים בחיפוש שלכם חשוב שתדעו שני דברים חשובים כאשר אתם קונים בקבוקים לתינוק באמזון (או לצורך הענין כל מוצר אחר). חלק מהמוצרים שיש באמזון יזכו אתכם במשלוח חינם לישראל כל עוד הקניה שלכם היא מעל 49$. המוצרים למעלה שבחרנו עבורכם זכאים למשלוח חינם, אבל אם יש לכם ספק, תוכלו לראות זאת בכיתוב מעל לכפתורים של סל הקניות:

דבר חשוב נוסף הוא ענין של מיסים. עד 70$, לא תשלמו מיסים, לא מס קניה ולא מע״מ, לכן, כל עוד החבילה שלכם תעלה בין 49$ ל 70$, המשלוח שלכם יהיה בחינם ולא תשלמו מס בכלל.

אגב, אם תרצו לפשפש בכל מיני מציאות שיש באמזון למוצרי תינוקות, כנסו לדף השוברים שלהם שיקנו לכם הנחה משמעותית, אפילו ביחס למחירים הזולים באמזון.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.