אמזון בעברית – טיפים לקניה חכמה ובזול דרך הממשק העברי של אמזון

אתר אמזון בעברית נמצא איתנו כבר תקופה ועדין היקפי המכירות של האתר בישראל לא גבוהים. אחרי שחקרתי את הנושא הבנתי שרק מעטים יודעים איך למצוא דילים ממש שווים באמזון והרבה גולשים לא יודעים בכלל את לשנות את שפת האתר לעברית. לכן, הכנתי לכם מדריך קל ופשוט עם טיפים שתמיד יעבדו לכם שיעזרו לכם למצוא מוצרים שווים במיוחד ובמחירים זולים במיוחד.

אמזון בעברית – איך משנים את שפת הממשק

ראשית כנסו לאתר אמזון ורשמו בגוגל ״אמזון״ או הקלידו www.amazon.com. לאחר מכן, תצטרכו ללחוץ על הדגל שמופיע בראש העמוד (אצל רובכם יופיע דגל של ארה״ב). בשלב הזה, יפתח לכם תפריט נוסף (כמו בתמונה למטה) בו תצטרכו לעשות שני דברים חשובים. הראשון הוא לשנות את שם הממשק לעברית (העיגול האדום הראשון) והשני הוא לשנות את המטבע לשקל חדש (העיגול האדום השני). כן, אתר אמזון בעברית שמציג לראשונה גם מחירים בשקלים.

אמזון בעברית

בשלב הזה, בואו נחפש ביחד כמה דילים טובים.

המקום הראשון לחפש בו הוא ממש מתוך העמוד הראשי של אתר אמזון בעברית, באזור שנקרא ״מבצעים והטבות״.

בשלב הזה יהיו לכם כמה אפשרויות מדליקות נוספות למציאת פריטים ממש, אבל ממש זולים.

ראשית, נסו למיין לפי המחיר הזול ליקר ביותר כמו שרואים פה:

אזור הרבה יותר מענין, נמצא בתפריט הימני באמצע והוא נראה כך:

מבצע היום – יציג לכם את המבצע הכי שווה ליום הנוכחי אבל קחו בחשבון שלפעמים אין מבצעים כאלו כי נמכרו כל היחידות של המוצר שהוצע.

Lightning Deals – זה מקום ממש מדליק כי הוא מציג מחירים זולים במיוחד של מוצרים שווים, כל עוד תקנו אותם בזמן המוקצב. פה לדוגמא אפשר לראות חיישן טמפרטורה ולחות בהנחה של 33% למשך 46 דקות נוספות בלבד.

חיסכון ומכירות זה עוד מקום מענין כי פה תמיד תמצאו מוצרים בהנחה ללא מגבלת זמן.

מקום נוסף באתר אמזון בעברית לחפש בו מבצעים טובים זה בתפריט העליון ״משלוח מקומי בישראל״. מדובר למעשה בחברות שמוכרות בישראל (במקרה למטה, ניופאן, יבואנית טושיבה, הייר, קיטשן אייד ועוד) אשר במקרים רבים מציעות מוצרים שזולים יותר מזאפ.

amazon עברית

עוד דרך לאתר מוצרים אשר נשלחים מישראל היא באופן הבא:

אתר אמזון בעברית

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.