אתר אמזון - קניות בזול Amazon

אתר אמזון – מתי הקניה בו משתלמת ומתי עדיף בארץ?

בעידן של היום אין מישהו שלא הזמין מוצר דרך האינטרנט, מבגד ועד למוצר חשמל קטן, דרך זאפ או דרך אתר אמזון. אבל מתי הכי משתלם לקנות? ואיפה? על השאלה השנייה אני אענה לכם כבר עכשיו, את המוצרים שלכם, תקנו באמזון. רוצים לדעת למה באינטרנט עושים קניות באמזון?

אתר אמזון קיים עוד משנת 1994 ומציע שירותי מסחר אלקטרוני ושירותי מחשוב בענן. החברה התחילה את דרכה כחנות ספרים מקוונת, אבל היום תוכלו לרכוש כל מוצר שתחפצו, החל מגרביים וכלה ברכבים (כן, רכבים!). לאמזון מוקדי פעילות בכל העולם, אולם על אף הפעילות הענפה בישראל – סניף לממכר בישראל עדיין אין (וגם זה עניין של זמן).

למרות עלויות השילוח היחסית גבוהות, הישראלים מעדיפים לעשות קניון באמזון, למה? כי לפעמים זה פשוט יותר זול מהקניות בישראל. כמו כן, הישראלים אוהבים לקנות באמזון כי יש לה אחריות על מוצריה ושירות לקוחות מצוין, היא איננה מוכרת זיופים כמו אתרי מכירה אחרים ברשת וגם הסוחרים שמוכרים דרכה מחויבים למדיניות הקפדנית של החברה.

כתבנו בעבר על אמזון עם טיפים שיכולים לחסוך לכם כסך רב דרך קופונים ובאמצעות כלים לזהות האם המחיר שמוצג לכם הוא אכן הכי זול בתקופה האחרונה. אבל כדי לעשות ״קניות טובות״ באמת דרך אתר אמזון צריך לקחת בחשבון גם את הזמן של הקניה עצמה.

מתי הכי משתלם לקנות דרך אתר אמזון? במועדים בינלאומיים

אתר אמזון מציע תמיד ימי הנחות מיוחדים. עבור ההנחות הגדולות ביותר כדאי לחכות לחודשים נובמבר – דצמבר אז מתקיימים ימי ההנחות הגדולים ברשת כמו חג הרווקים הסיני, בלאק פריידי, סייבר מאנדיי וכדומה.

מה הסוד לקניה חכמה במועדים אלו? פשוט עשו רשימה של קניות באמזון לפני המועדים הללו ואז בצעו את הרכישה ביום ההנחה עצמה.כך חוסכים עשרות אחוזים.

יום שמאוד שווה לחכות להגעתו (ההנחות מתחילות אפילו שבוע לפניו וממשיכות מספר ימים לאחריו), הוא יום העצמאות האמריקאי, הרביעי לחודש יולי. ביום זה המחירים של אתר אמזון צונחים במרבית המוצרים כדוגמת ספרים, ביגוד ומוצרי אלקטרוניקה . ישנם ימים נוספים של הנחות כמו הלייבור די בספטמבר, קולומבוס דיי באוקטובר ועוד. קניות באמזון ישתלמו לכם פלאים בעיקר אם תעקבו אחרי לוח השנה האמריקאי.

אתר אמזון - מתי הכי זול לקנות

עבור אלו מוצרים, הקניה באתר אמזון לא משתלמת?

מתי לא כדאי לקנות באמזון אתם שואלים? ובכן, אם ברצוננו לקנות מוצרים כבדים כמו מוצרי חשמל או ריהוט, עדיף שנוותר על החיפוש באתרים בחו"ל. קניות באמזון לישראלים משתלם כאשר המוצר קטן ואיננו שוקל יותר מדי כי אז המשלוח זול. זאת כמובן עד לפתיחת המחסן של אמזון בארץ ואז באמת נוכל לקנות הכול באינטרנט.

אם אתם אוהבים לקנות בזול (ובואו נודה באמת, מי לא אוהב?), חכו לתאריכים הנכונים ובצעו את הקניה במחיר הזול ביותר שיש. אתר אמזון מציע את אחת מחוויות הקניה הטובות והבטוחות שיותר שיש באינטרנט ואין סיבה שגם אתם לא תהנו מזה.

 

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.