אין הורה שלא מחפש אתר קניות לתינוקות בזול. ההוצאות שיש על תינוקות לפעמים לא נתפסות, במיוחד בישראל, כל דבר קטן יכול להגיע לסכומי כסף גבוהים במיוחד. קחו לדוגמא בקבוקי אוכל, מוצר פשוט ובסיסי אותו צריך להחליף כל כמה חודשים וגם לקנות מספר פריטים ממנו לכל תקופת זה (כדי שיהיה לנו גיבוי בזמן שבקבוק בשימוש). בחישוב מהיר גיליתי שתינוק ממוצע, החל משלב הלידה יחליף לפחות 4 סוגי בקבוקים שונים, ככל הנראה נקנה באזור ה 3-4 בקבוקים בכל שלב. במכפלה זריזה נגלה במרבית הרשתות בישראל, בהן בקבוק אחד יעלה בממוצע 25 שקלים, נגיע להוצאה של 400 שקל רק על בקבוקים.

אמנם סכום כסף כזה לא נראה מרשים במיוחד לכשעצמו, אם תוסיפו מוצצים, מחממי חלב, שואבי חלב, פטמות כסף, שקיות לשמירת חלב, צעצועים, מחלקי מנות ועוד, תגיעו לסכומים של אלפי שקלים רבים, רק עבור ציוד בסיסי למדי.

לרובנו, מדובר על גזירה משמים והחיפושים שלנו אחר אתר קניות לתינוקות בזול, מסתכמים לרוב בחיפוש מקומי בישראל. רשתות כמו ״מוצצים״ הן מצוינות ויש להן מחירים לא רעים בכלל, אבל ביחס לאתרים בחו״ל, עדין מדובר על מחירים יקרים מאוד.

נכון, בהשוואה של מוצרים בארץ לחו״ל, ישנם כאלו שממש לא משתלם להזמין באתרים בחו״ל בעיקר כאלו שחל עליהם מס גבוה או עלות שילוח גבוהה. דוגמא קלאסית למוצר שלא כדאי להזמין מחו״ל זה כסאות בטיחות לרכב. במקרה זה תראו שמחיר המוצרים בחו״ל זהה ואף גבוה יותר לפעמים מאשר בארץ, גם בגלל מיסוי וגם בגלל עלות השילוח (מדובר על מוצר כבד וגדול יחסית). גם עבור עגלות, מדובר על מקרה זהה, בגלל מיסוי ועלות שילוח גבוהה.

אתר קניות לתינוקות בזול – מה כן מומלץ?

אז אלו מוצרים כן מומלצים? כאלו שהמחירים יכולים להחתך לא רק בחצי אלא אפילו ב 70% פחות ממה שתמצאו בארץ?

הנה רשימה קצרה של פריטים שאנו ממליצים תמיד לחפש ולקנות אונליין בחו״ל:

  • בקבוקים
  • מוצצים
  • מחממי חלב
  • משאבות חלב ושקיות לשמירת חלב
  • צעצועים (בחלק מהמקרים)
  • בגדים לתינוק
  • בגדים להריונית
  • טוחני מזון
  • תיקים ומנשאים
  • ניטור ובטיחות במיטה ובחדר

ישנם הרבה אתרים מהם תוכלו לקנות פריטים כאלו. אבל לכל אחד מהם יש לא רק יתרונות אלא גם חסרונות ששווה לכם להכיר. איזה אתר קניות לתינוקות בזול הכי טוב שיש?

אמזון

יתרונות: יש בו הכל ובמחירים מצוינים

חסרונות: לא כל מוצר יכול להשלח לישראל בחינם וזה יכול להיות מבלבל. בנוסף, צריך לדעת למצוא את המבצעים הנכונים. יש תוכנות אשר מאפשר מעקב צמוד אחר הורדות מחיר ואם אין לכם את היכולת הזו, ככל הנראה תפספסו את ההטבות הטובות ביותר.

AliExpress

יתרונות: גם פה יש הכל ובמחירים מצוינים

חסרונות: אין מותגים. לעיתים זה מספיק וממש בסדר אבל יש מותגים שמייצגים איכות ואשר נמכרים במחירים מצוינים. מי שרוצה לקנות בקבוק האכלה של חיקוי סיני צריכה לשאול את עצמה, ממה עשויים החומרים של הבקבוק והאם זה מסוכן לתינוק.

נקסט ואתרי אופני אחרים

יתרונות: מחירים מצוינים למגוון רחב של מותגים ברמות מחיר שונות.

חסרונות: פה לא תמצאו את הכל, אלא רק ביגוד.

ההמלצה שלנו עבור אתר קניות לתינוקות בזול

בחיפוש אחר אתר קניות לתינוקות בזול, אפשרות נוספת, שאנו ממליצים עליה בחום היא למצוא אתר ישראל אשר מרכז לכם את הפריטים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר. אתרים אלו לרוב עובדים בשיטת אפיליאציה (Affiliation) – מדובר על שיטה פשוטה מאוד שלא עולה לכם, הצרכן, אפילו שקל אחד. נניח יש אתר שמרכז את הדילים הטובים ביותר באמזון, ברגע שתלחצו על דיל מסוים, תופנו לרכישת המוצר באתר אמזון עצמו. המחיר שאותו תשלמו הוא רגיל לחלוטין, כלומר אם עברתם דרך אתר אחר או נכנסתם ישירות לאמזון, המחיר לצרכן יהיה זהה. מי שמשלם בעצם על ההפניה זה אתר אמזון עצמו, לרוב, כמה סנטים במוצרים זולים. כלומר, לכם זה לא עולה כלום, ובתמורה אתם מקבלים שירות מעולה של הדילים הטובים ביותר.

האתר שאנחנו הכי אוהבים הוא אתר חדש יחסית בשם בייביז Babiz. מדובר על אתר ישראל שמציע פריטים שווים במיוחד במחירים הכי זולים שאנחנו נתקלנו בהם, הכל דרך אמזון.

בבדיקה שעשינו ראינו לעיתים הבדלים של 70% בפערי המחיר ביחס לישראל. לדוגמא, סט תחתונים לילדים קטנים של Fruit of the loom, עולה בממוצע 3 ש״ח ליחידה באתר, ביחס ל 15 שקל לאותו המוצר בישראל. פערים ענקיים ראינו עוד במגוון קטגוריות אחרות כמו מוצרי האכלה והנקה, טיפוח לתינוק, ביגוד ועוד.

אתר קניות לתינוקות בזול

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *