גיר בסט - מוצרים וקופונים בחינם

גיר בסט – 3 שלבים פשוטים לקבלת מוצרים בחינם מאתר GearBest

גיר בסט הוא אחד מאתרי הקניות ברשת של מוצרי אלקטרוניקה וגאדג׳טים מהגדולים בעולם. הוא מציע מגוון רחב של מוצרים החל מטלפונים סלולרים, מוצרי בית חכם ואפילו מוצרי DIY כמו מקדחות. בעבר סקרנו את האתר בכתבה על גירבסט פה והמסקנה שלי היתה שהוא אולי האתר הטוב ביותר מבחינת מחיר ושירות למוצרים כאלו.

הפעם אגלה לכם איך אפשר לקבל מוצרים בחינם מאתר גיר בסט, כן מוצרים בחינם!

העקרון מאחורי ה״מתנה״ של גיר בסט הוא פשוט מאוד. תמליצו על מוצר לחברים שלכם, אם הם יקנו אותו, אתם תקבלו אותו בחינם. תחשבו על כזה כעל קופון מיוחד שמאפשר לכם לבחור מוצר כאשר שימוש בקופון יוריד לכם את מחיר המוצר ל 0 שקלים.

גיר בסט – הקופון שיעניק לכם מוצר במתנה – כיצד זה עובד?

לפני שנעבור על כל השלבים, תדעו כי חייב להיות לכם חשבון של גיר בסט GearBest. אם אין לכם, אתם יכולים לפתוח פה. אם יש, הכנו לחשבון שלכם ואז תתחיל לקרוא את הכתבה.

שלב 1

בחרו מוצר מתוך רשימת פריטים שגירבסט מציעים בחלק ממסלול ה״קבל בחינם״. רשימת הפריטים נמצאת פה (שימו לב, בשלב זה רק מוצרים שעולים פחות מ 50$ יכולים להשתתף בתוכנית).

שלב 2

לחצו על הכפתור הירוק ״Get It Free״ ליד המוצר שמענין אתכם. לאחר הלחיצה יפתח לכם חלון עם פרטי המוצר וקישור מיוחד למוצר. במקרה הזה בחרתי בשעון אלגנטי נגד מים.

 

גירבסט גירבסט get it free

עכשיו תוכל לשתף את המוצר עם החברים שלכם ב 2 דרכים:

  • פוסט ברשת חברתית כמו פייסבוק – פשוט לחצו על אחד האייקונים העגולים, פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס או פינטרסט ומיד תועברו לעמוד אישור לפוסט עם המוצר.
  • העתקת הלינק בשורה שמתחת לאייקונים העגולים ושליחתו בוואטסאפ, מייל או כל אפליקציית תקשורת אחרת.

גם בפוסט וגם בלינק יש מזהה ייחודי בעזרתו אתר גיר בסט יידעו לקשר בין מישהוא שלחץ על הלינק וביצע רכישה, אל מול מי ששלח אותו (אתם). זה אמנם נשמע כמו מוזר ולא אפשרי אבל כך עובד עולם הפניות המוצרים (גם במקרה של האתר שלנו).

זהו, בשלב זה, כל מי שיבצע רכישה מאושרת דרך הלינק שלכם או דרך הפוסט ברשת החברתית, יעניק לכם נקודות לקבלת המוצר מתנה באתר גיר בסט. אין יותר קל מזה!

שלב 3 -רכישה מאושרת

מה היא רכישה מאושרת באתר גיר בסט ?

ובכן,מבחינת Gear Best, אם אחד האנשים שלחץ על הלינק שלכם רכש את המוצר עצמו, כלומר המוצר שולם ונשלח ללקוח, אזי גיר בסט יגדירו זאת כרכישה מאושרת. במידה ולא קנו את המוצר אך קנו מוצרים אחרים שסל הקניה שלכם (כלומר, סכום הקניה שלהם) גדול משווי המוצר שאתם רוצים לקבל במתנה, גיר בסט יחשיבו גם את זה כרכישה מאושרת.

כמה רכישות מאושרת צריך בשביל לקבל קופון עם מוצר במתנה?

לפי טבלה זו ניתן לראות כי עבור מוצר שעולה לדוגמא 18$, תצרכו 3 רכישות מאושרות.

גיר בסט רכישות של מוצרים בחינם

דוגמאות למוצרים הכי נמכרים בקטגוריית ה״קבל בחינם״

גיר בסט Gear Best

מה אפשר לקבל?
צמידי כושר, אוזניות איכותיו אלחוטיות של שיומי, כרטיסי זיכרון ועוד הרבה דברים טובים ואיכותיים.

זהו, בכמה פעולות פשוטות ועם כמה חברים טובים, תוכלו לקבל מוצרים בחינם מאתר GearBest. שתפו יותר, תקבלו יותר. הם אמנם לא מאפשרת ל״זכות״ באותו המוצר פעמיים, אבל יש לכם אלפי מוצרים מדי יום שתוכלו לקדם ולקבל בחינם במקום. תהנו!

 


סקירות מוצרים של גירבסט:

שואב רובוטי של שיאומי  Mi Robot

צמיד כושר ל״לא ספורטאים״ –  שיאומי מי בנד

שואב אלחוטי של דיבאה Dibea F6

Xiaomi Mi Box- לשלם פחות מ 240 שקל עבור טלויזיה חכמה אמיתית

 

כתבות נוספות

One thought on “גיר בסט – 3 שלבים פשוטים לקבלת מוצרים בחינם מאתר GearBest

  1. מעולה!!! אני קונה מהם הרבה וממליץ בלי סוף לכל החברים שלי – אולי עכשיו אני אעשה מזה קצת כסף(:::

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.