דקה 90 - לא מה שחשבתם

דקה 90 ? 5 סיבות שבגללן אסור לכם להזמין ברגע האחרון

דקה 90 או להזמין מספיק מוקדם מראש? לנו התשובה ברורה ולכם?

חבילות נסיעה לחו״ל בדקה ה 90 הפכו להיות לכוכבים הבלתי מעורערים של עולם התיירות. בצדק? לא כל כך. כולם רוצים לחסוך כסף ולמצוא את התזמון המושלם בו מחיר הטיסות והמלונות יהיה הזול ביותר אבל אנחנו מצאנו כי הזמנה מראש יכולה במקרים רבים להיות זולה יותר מכל חבילה של דקה 90.

יש יותר טיסות מראש לעומת דקה 90

נכון, לעיתים חברת התעופה מורידות מחירים קרוב למועד הטיסה בגלל שאין מספיק ביקוש לכרטיסים. יחד עם זאת, הצד השני של המטבע הוא שניתן לבחור ממגוון רחב יותר של חברות תעופה שחלקן מציעות מבצעים עונתיים, ללא קשר למועד הטיסה. חברת EasyJet לדוגמא, מציעה מדי פעם הנחות משמעותיו ליעדים נבחרים. הנחות שרק המזמינים מראש יכולים להנות מהן. המלצתינו היא לנסות מנועי חיפוש טיסות כדוגמת Sky Scanner (סקיי סקנר) ודומיו כדי להנות ממחירים טובים מבעוד מועד.

יש יותר מקומות ישיבה במטוס

בכל טיסה במחלקת התיירות ישנם מספר סוגי מושבים (Class) המציעים תמחור שונה בפערים של עשרות אחוזים. למזמיני טיסות דקה 90, המקומות הזולים כבר לא זמינים, כך שלעיתים מחיר הכרטיס ברגע האחרון יהיה יקר יותר מאשר הזמנת אותה הטיסה במועד מוקדם יותר. בטיסות לניו-יורק, מחירי טיסה זולים עולים כ 800$ כאשר היקרים יותר יכולים להגיע לכמעט כפול מכך, 1,500$.

יש יותר מקומות לינה

דקה 90 - מלונות לינה זולים יותר

במלונות, לא רק שקשה למצוא מלונות טובים, במחירים טובים בשיטת דקה 90, אלא שהכלל אומר שככל שתזמינו יותר מוקדם, תהנו ממחירים טובים יותר. אחרי עשרות ביקורים בחו״ל, מעולם לא נתקלנו במצב בו מלון מבוקש בעיקר מבוקשת, היה זול יותר ברגע האחרון. גם פה הפערים במחיר יכולים להגיע לעשרות אחוזים. נסו להזמין דרך אתר להשוואות מחירי מלונות כדוגמת Booking.com ואנחנו מבטיחים לכם שככל שתחפשו מראש, תמצאו מחירים טובים יותר.

יש היצע רכבים גדול יותר

בדומה למלונות וטיסות, היתרון הגדול בהזמנת רכבים מבעוד מועד ולא בשיטת דקה 90 היא היצע רכבים גדול ממגוון ספקי שירות המאפשר השכרת רכב במחירים זולים יותר. יתרון המחיר בא לידי ביטוי במיוחד בהזמנת רכבים מיוחדים כדוגמ רכבים למספר גדול של נוסעים מכיוון שבמקרים אלו, מלאי הרכבים קטן מלחתחילה וככל שנוקף הזמן, הרכבים שנשארים מתומחרים משמעותית גבוה יותר. גם פה, אתרי השוואת מחירי השכרת רכב כדוגמת CarRental.com יעשו את העבודה עבורכם בקלות וביעילות.

נסיעה בראש שקט

זה אולי הטיפ החשוב ביותר לטעמינו. לא לכולם מתאים להזמין טיסות בדקה ה 90 מכיוון שזה דורש הערכות מיידית בלקיחת ימי חופש מהעבודה, מציאת סידור לילדים, אריזה חפוזה, ביטוחים מהירים ועוד. מה יותר כייף מלצאת לחופשה בראש שקט שהכל מסודר ומתוכנן כראוי?

רוצים לקרוא עוד כיצד לחסוך בטיסות לחו״ל? נסו את הטיפים הכי שווים לנסיעה לחו״ל, איך מזמינים טיסות זולות וטיפים מעולים להזמנת מלונות באתר בוקינג ובאתר סקייסקנר.

כתבות נוספות

3 thoughts on “דקה 90 ? 5 סיבות שבגללן אסור לכם להזמין ברגע האחרון

  1. כבר שנים ידוע שהדקה ה 90 זה פיקציה אלא אם אתם אוהבים מלא ישראלים במקום אחד בתנאים של אכסניית נוער באילת. כל החבילות של הרגע האחרון פשוט מגעילות????

  2. לא תמיד נכון! לפעמים יש אחלה דילים בדקה ה 90. אבל כן אחד השברים המבאסים זה אי היכולת לתכנן מראש. לפעמים קשה להיות ספונטניים.

  3. מניסיון חופשות דקה 90 לא משתלמות ומלחיצות הרבה יותר מאשר סגירה של חופשה מראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.