העברת כסף לחול בביט bit

העברת כסף לחו״ל בביט – האם הדבר ניתן ואם כן, כיצד?

ראשית נסביר מה זה ביט. ביט זו צורת תשלום שהתחילה כפלטפורמה להעברת כסף בין חברים. תחשוב על מצב בו אתם רוצים להעביר 100 שקלים לחבר ואין לכם מזומן, ללא אפליקציות כמו ביט או פייבוקס (paybox) לא תוכלו להעביר כסף (אי אפשר הרי לשלם לחבר בכרטיס אשראי, לא?).

בהמשך, ביט ודומיה הפכו לארנק אלקטרוני וגם לכרטיס אשראי. כלומר, ברגע שפתחתם חשבון בביט, יכולתם לשלם דרך האפליקציה בטלפון, כרטיס אשראי או כל התקן שתומך בארנק דיגיטלי (כמו שעון חכם).

באופן טבעי, כמו שאתם יכולים להעביר כסף בביט למישהוא, אתם יכולים לקבל אותו. כך נוצרה דרך מאוד נוחה גם לשלם לעסקים דרך הטלפון וגם להעביר כסף בין האחד לשני.

בעבר, העברת כסף לחו״ל היתה אפשרית רק דרך העברות בנקאיות. בהמשך, שירותים כמו פייאפל ו TransferWise לאחר מכן, אפשרות להעביר סכום גדולים וקטנים כאחד מהארץ לחו״ל ולהיפך. כאמור כיום, העברת כסף לחו״ל בביט הפכה לשאלה לגיטימית כי הרי מי לא משתמש בפייבוקס או בביט להעברות כספים בין חברים ואנשים?

העברת כסף לחו״ל בביט bit

כמה כסף אפשר להעביר ב- bit?

לפי אתר ביט, סכום ההעברה המצטבר ליום מוגבל לסך 3,600 ש״ח, כאשר סכום ההעברה החודשית המצטבר מוגבל לסך של 12,000 ש״ח. הסכום אותו ניתן לקבל או לשלם באמצעות bit בשנה קלנדרית מוגבל ל 50,000 ₪ (לרבות קבלת כספים במסגרת איסוף בקבוצה). לפי כללי ביט, לקוח שחרג ממגבלת הסכום לא יוכל לבצע העברה נוספת ולאשר קבלת כספים נוספת עד למועד בו נסתיימה ההגבלה (יומית, חודשית או שנתית). 


עכשיו לשאלה המרכזית, האם ניתן לעשות העברת כסף לחו״ל בביט

ובכן התשובה היא כן ולא, כתלות בקיום מספר טלפון, כרטיס אשראי או חשבון בנק ישראליים. בעת ההרשמה לשירות ביט bit (או לחילופין לפייבוקס paybox), נדרשים שני פרטים, מספר טלפון ובנוסף או כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק ישראליים. לכן, התשובה לשאלה הזו היא ״תלוי״. אם הנמען הוא ישראלי שמתגורר בחו״ל, בעל מספר טלפון ישראלי ונניח כרטיס אשראי ישראליים – אין בעיה. אחרת, לא תוכלו לבצע את ההעברה.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.