העברת כסף מחו״ל לישראל

העברת כסף מחו״ל לישראל יכול לעלות לכם הרבה כסף. הדרך הזולה ביותר להעביר כסף ממדינה בינלאומית לישראל תלויה בכמה גורמים, לרבות כמות הכסף שאתה שולח, שער החליפין והעמלות שגובים שירותי העברה שונים. בכתבה זו ניסינו לרכז לכם את הטיפים הכי טובים לחסכון בכסף.

שירותי העברת כספים מקוונים

חברות כמו Wise, Xoom ו-WorldRemit מציעות עמלות נמוכות ושערי חליפין תחרותיים עבור העברות כספים בינלאומיות לישראל. שירותים אלו גובים לרוב עמלה קבועה או אחוז מסכום העסקה, ולכן חיוני להשוות עמלות ושערי חליפין. אמנם סקרנו אותם בכתבה בעבר, ניתן בכל זאת תקציר זריז:

שירותי העברת כספים Online הם אפשרות פופולרית לשליחת כסף בינלאומית לצורך העברת כסף מחו״ל לישראל, מכיוון שהם מציעים עמלות נמוכות, שערי חליפין תחרותיים ונוחות. הנה כמה שירותי העברת כספים מקוונים פופולריים והתעריפים שלהם לשליחת כסף לישראל.

Wise הוא שירות העברת כספים מקוון פופולרי המציע עמלות נמוכות ושערי חליפין תחרותיים. הם גובים עמלה קבועה של 0.7% מסכום ההעברה בתוספת עמלה קטנה נוספת עבור המרת מטבע. לדוגמה, אם הייתם שולחים $1,000 לישראל, Wise תגבה עמלה כוללת של $8.48.

Wise היא חברה אמינה עם דירוג גבוה. החברה מנוהלת על ידי צוות מנוסים ומקצועי, והיא מאובטחת באמצעות מנגנוני אבטחה מתקדמים. Wise זכתה במספר פרסים על אמינותה, כולל פרס "החברה הטובה ביותר להעברת כספים" לשנת 2023 מטעם מגזין Forbes.

Xoom הוא עוד שירות העברת כספים מקוון המציע שערי חליפין תחרותיים ועמלות נמוכות. הם גובים עמלה קבועה של $4.99 עבור העברות עד $999, ולהעברות מעל $999 אין עמלה. בנוסף, הם גובים תשלום קטן עבור המרת מטבע. לדוגמה, אם הייתם שולחים $1,000 לישראל, Xoom יגבה עמלה כוללת של $4.99.

WorldRemit הוא שירות העברת כספים מקוון פופולרי המציע שערי חליפין תחרותיים ועמלות נמוכות. הם גובים עמלה קבועה המשתנה בהתאם למדינה ממנה אתה שולח כסף ושיטת התשלום שתבחר. לדוגמה, אם הייתם שולחים 1,000 $ לישראל מארה"ב באמצעות העברה בנקאית, WorldRemit יגבה עמלה כוללת של 3.99 $.

חשוב לציין ששערי החליפין יכולים להשתנות מדי יום ויכולים להשפיע על העלות הכוללת של ההעברה. מומלץ להשוות עמלות ושערי חליפין בין שירותי העברת כספים מקוונים שונים כדי למצוא את האפשרות המשתלמת ביותר עבור ההעברה שלך.

העברת כסף מחו״ל לישראל דרך בנקים

הבנק שלך עשוי להציע העברות בנקאיות בינלאומיות, אך ייתכן שהן לא האופציה המשתלמת ביותר. הבנקים בדרך כלל גובים עמלות גבוהות יותר ושערי חליפין פחות נוחים משירותי העברת כספים מקוונים.

בנקים יכולים להיות אופציה נוחה לצורך העברת כסף מחו״ל לישראל, אך לרוב הם גובים עמלות גבוהות יותר ושערי חליפין פחות נוחים משירותי העברת כספים מקוונים. הנה כמה בנקים פופולריים המציעים שירותי העברה בנקאית בינלאומית לישראל והתעריפים שלהם:

Citibank מציע שירותי העברה בנקאית בינלאומית לישראל, אך העמלות שלהם יכולות להיות גבוהות. הם גובים עמלה של $35 עבור העברות בנקאיות בינלאומיות יוצאות ועמלה של $25 עבור העברות בנקאיות בינלאומיות נכנסות. בנוסף, הם גובים עמלת המרת מטבעות המשתנה בהתאם למטבע שאתה ממיר.

בנק אוף אמריקה מציע שירותי העברה בנקאית בינלאומית לישראל, אך גם העמלות שלהם יכולות להיות גבוהות. הם גובים עמלה של $35 עבור העברות בנקאיות בינלאומיות יוצאות ועמלה של $16 עבור העברות בנקאיות בינלאומיות נכנסות. בנוסף, הם גובים עמלת המרת מטבעות המשתנה בהתאם למטבע שאתה ממיר.

צ'ייס מציעה שירותי העברה בנקאית בינלאומית לישראל, והעמלות שלהם נמוכות מעט מסיטיבנק ובנק אוף אמריקה. הם גובים עמלה של $40 עבור העברות בנקאיות בינלאומיות יוצאות ועמלה של $15 עבור העברות בנקאיות בינלאומיות נכנסות. בנוסף, הם גובים עמלת המרת מטבעות המשתנה בהתאם למטבע שאתה ממיר.

חשוב לציין כי ייתכן ששערי החליפין המוצעים על ידי בנקים עבור העברת כסף מחו״ל לישראל לא יהיו תחרותיים כמו אלו המוצעים על ידי שירותי העברת כספים מקוונים. בנוסף, הבנקים עשויים לגבות עמלות נוספות עבור בנקים מתווכים המטפלים בהעברה, מה שיכול להגדיל את העלות הכוללת של ההעברה. מומלץ להשוות עמלות ושערי חליפין בין בנקים שונים ושירותי העברת כספים מקוונים כדי למצוא את האפשרות המשתלמת ביותר עבור ההעברה שלך.

מטבעות קריפטוגרפיים

חלק מבורסות מטבעות קריפטוגרפיות מאפשרות לך לקנות מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת'ריום במטבע המקומי שלך ולמכור אותם בשקלים ישראליים. זו יכולה להיות דרך זולה להעביר כסף בינלאומית, אבל חשוב להבין את הסיכונים והעמלות הפוטנציאליות הקשורות לעסקאות במטבעות קריפטוגרפיים.

העברת כסף מחו״ל לישראל

Photo by Tima Miroshnichenko: https://www.pexels.com/photo/a-woman-in-plaid-blazer-using-her-laptop-6693661/

פלטפורמות עמית לעמית (P2P)

פלטפורמות עמית לעמית כמו PayPal, Venmo ו-Skrill יכולות להיות דרך נוספת להעביר כסף בינלאומית. עם זאת, פלטפורמות אלו עשויות לגבות עמלות גבוהות יותר, וייתכן ששער החליפין לא יהיה תחרותי כמו אפשרויות אחרות.

PayPal היא פלטפורמת תשלומים פופולרית P2P שניתן להשתמש בה לצורך העברת כסף מחו״ל לישראל. הם גובים עמלה של 5% מסכום העסקה, עם עמלת מינימום של $0.99 ועמלה מקסימלית של $4.99. בנוסף, הם גובים עמלת המרת מטבעות המשתנה בהתאם למטבע שאתה ממיר.

Venmo היא פלטפורמת תשלום P2P פופולרית נוספת שניתן להשתמש בה כדי לשלוח כסף לישראל. הם גובים עמלה של 1% מסכום העסקה עבור העברות מיידיות, עם עמלת מינימום של $0.25 ועמלה מקסימלית של $10. בנוסף, הם גובים עמלת המרת מטבעות המשתנה בהתאם למטבע שאתה ממיר.

Skrill היא פלטפורמת ארנק דיגיטלי שניתן להשתמש בה כדי לשלוח כסף לישראל. הם גובים עמלה של 1.45% מסכום העסקה, עם עמלת מינימום של $0.50 ועמלה מקסימלית של $15. בנוסף, הם גובים עמלת המרת מטבעות המשתנה בהתאם למטבע שאתה ממיר.

חשוב לציין שפלטפורמות תשלום P2P עשויות שלא להציע את שערי החליפין התחרותיים ביותר עבור העברות בינלאומיות, והעמלות שלהן יכולות להצטבר במהירות. בנוסף, ייתכן שפלטפורמות אלו לא יציעו את אותה רמת אבטחה והונאות כמו בנקים מסורתיים ושירותי העברת כספים מקוונים. מומלץ להשוות עמלות ושערי חליפין בין פלטפורמות תשלום P2P שונות ואפשרויות העברה אחרות כדי למצוא את האפשרות המשתלמת ביותר עבור ההעברה שלך.

כתבות נוספות

3 thoughts on “העברת כסף מחו״ל לישראל – הדרך הזולה ביותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *