חבילת גלישה בחו״ל חול

חבילת גלישה בחו״ל היא הדבר שככל הנראה לא נוכל להסתדר בלעדיו בחו״ל.

הודעות, שיחות, פייסבוק, וויז, וואטסאפ ועוד – בלי זה אנחנו לא מתפקדים, אפילו בנסיעות לחו״ל.

אז מה הן האפשרויות שעומדות בבחירת חבילת גלישה בחו״ל וכיצד ניתן לחסוך כסך רב?

אפשרות ראשונה היא רכישת חבילת גלישה בחו״ל מהמפעיל הסלולרי שלכם. אפשרות זו הכי יקרה והיא נעה החל מ 100 ש״ח לחבילה בסיסית וקטנה ועד למאות שקלים עבור שימוש ללא הגבלה.

החיסרון העקרי הוא המחיר – פה תשלמו הכי הרבה. מנגד, שני יתרונות משמעותיים הם נוחות רכישה ונוחות שימוש. בשביל לרכוש חבילה, פשוט נכנסים לאתר המפעיל אליו אתם משוייכים ובאופן עצמאי רוכשים את השירות.

אפשרות שניה היא רכישת סים מקומי ביעד אליו אתם טסים. אפשרויות זו נשמעת מסובכת אבל בפועל היא פשוטה עבור חבילת גלישה בחו״ל. נכנסים לכל חנות שמוכרת סימים (במרבית המקומות ניתן למצוא אותם אפילו במכולת השכונתית) ומבקש סים מסוג פריפייד pre-paid. סים זה הוא סים רגיל לכל דבר אבל אתם פשוט מטעינים אותו מראש בסכום כסף מסוים, נניח 20 יורו ואז תוכלו לבצע שיחות ולגלוש באיטנרנט בשווי הנקוב. ברגע שסיימת את חבילת הגלישה, תמיד תוכל להטעינו מחדש.

היתרון הכי משמעותי פה הוא המחיר. במרבית המקרים, זו תהיה האפשרות הזולה ביותר שלכם.
החסרון מנגד הוא נוחות. ככל הנראה תצטרכו להתרוצץ מעט כדי למצוא סים מתאים.

חבילת גלישה בחו״ל מהטלפון הסלולרי נייד

אגב, לא מעט מהאנשים שבוחרים באפשרות זו, מביאים עימם טלפון נוסף, בו מכניסים את הסים המקומי ובעזרת שימוש של ״נקודה חמה״ hotspot בטלפון עם הסים המקומי, הם יכולים לגלוש עם המכשיר המקורי שלכם במחירים זולים במיוחד ולספק חבילת גלישה בחו״ל לכל המכשירים במשפחה.

חבילת גלישה בחו״ל –  השורה התחתונה

לצערי אין תשובה חד משמעית בבחירת חבילת גלישה בחו״ל אבל כמו בהרבה מקרים בחיים, הנוחות באה אל מול המחיר.

אם אתם רוצים לחסוך בכסף, תרכשו סים מקומי (שאגב, יאפשר לכם גם להוציא ולקבל שיחות טלפון באותה החבילה). מנגד, אם נוחות היא הפרמטר הכי חשוב בבחירת חבילת גלישה בחו״ל, אז רכישה דרך המפעיל הסלולרי שלכם תעשה העבודה.

אני בכל מקרה, תמיד בוחר בסים מקומי, המחיר הוא לרוב חצי מהמחיר של המפעיל ובמידה ואתה מתכנננים לחזור ליעד בשלב מאוחר יותר, אתם יכולים לעשות בו שימוש חוזר.

כתבות נוספות

4 thoughts on “חבילת גלישה בחו״ל – מה הכי זול והכי פשוט?

 1. כשאני טס לארה״ב אני תמיד קונה סים מקומי של טי מובייל. 20 דולר ואני מכוסה לשבוע שלם בלי טובות של שום מפעיל. זה כולל שיחות וגלישה. אני עושה נקודה חמה בטלפון ואז גולש עם שאר המכשירים שלי + עקוב אחרי ממספר הטלפון המקורי שלי למספר האמריקאי. ליגה של פתרון!

 2. שלום,

  המסקנה נכונה.

  הצורך בחו"ל הוא בעיקר של גלישה.
  כל החברות, באמת כל החברות, כולל 019 שמידהו מנסה למנף אותה, חוגגים על חשבוננו.
  למה ששר התקשורת לא יחיב אפשרות של סים, שמה שלא השתמשנו בו, ישמר למשך?

  1. אלדד – אתה צודק לחלוטין.
   דעתי האישית היא שבגלל שמדובר על נסיעות לחו״ל, קרי, לא משהוא שאוכלוסיה קשת יום תעשה, הפוקוס התקשורתי והאישי של השר פחות גבוהים. אולי בצדק.
   מנגד, זה מאוד מקומם שעדין יש שירות שאתה משלם מחיר ״פיקס״ גם אם לא השתמשת בכלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.