חיפוש טיסות זולות - מתי הכי כדאי לטוס

חיפוש טיסות – מתי כדאי להזמין ומתי לטוס לקבלת המחיר הזול ביותר?

חיפוש טיסות זולות הפך בשנים האחרונים לעיסוק אובססיבי אצל חלקנו. נכון, מצד אחד יש יותר כלים להזמין טיסות ויותר מידע אך מנגד, עודף מידע יכול לבלבל. לכן, אחד הדברים שניסיתי באופן אישי ״לפצח״ בהזמנת טיסות זולות הוא איך לתזמן את יום ההזמנה והטיסה לקבלת המחיר הזול ביותר. כך, נוכל לצמצם את החיפוש שלנו לטיסה זולה לטווחי זמן קטנים יותר.

ועכשיו ל״גילוי המרעיש״, יש משמעות גדולה מאוד לא רק למועד הטיסה עצמה אלא מתי אתם מזמינים אותה.

בחירת יום ההזמנה חשוב לא פחות ממועד הטיסה לקבלת המחיר הזול ביותר בעת חיפוש טיסות זולות

לאחרונה, חקרנו לעומק את אתר סקייסקנר וגילינו שם מידע שלא יסולא מפז שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מזמינים טיסה.

ימי ראשון ושני הם הימים הטובים ביותר להזמנת טיסות

זה לא סוד שחברות התעופה משנות ללא הרף את מחירי הטיסות שלהם כתלות במספר רב של גורמים, רובם לא תלויים בנו. מה שכן תלוי הוא בחירת יום ההזמנה. מסתבר, שאם תזמינו טיסות ביום שבת, מחירן יהיה גבוה יותר מאשר בכל יום אחר. למה? קשה לדעת אבל הדיעה הרווחת היא שבסופי שבוע לאנשים יש זמן לחשוב ולקבל רעיונות לטיסה מחברים ולכן הרצון שלהם להזמין טיסה בו במקום הוא גבוה יותר. ביקוש גבוה, מניב מחיר גבוה ולכן חיפוש טיסות יהיה פחות משתלם בימים אלו.

הסיבה היא כמובן ניחוש מושכל אבל התוצאה אמיתית לחלוטין. ימי ראשון ושני זולים יותר מיום שבת במועד הזמנת הטיסה.

מתוך ניתוח שנעשה על ידי אתר סקייסקנר, בשנים 2020-2021, מי שקנה טיסות בימי שבת, שילם כ 5% יותר מאשר מי שרכש אותן ביום שני. אולי זה לא סכום ענק עבור 400 דולר טיסה, אבל אם אפשר לחסוך, למה לא?

חיפוש טיסות – מתי הכי זול לטוס?

רוצים לדעת מה הוא המועד הטוב ביותר לטיסה עצמה? פה התשובה מתחלקת לשתיים.

לפי אתר סקייסקנר, מנוע חיפוש הטיסות הטוב ביותר לטעמינו, אם אתם ממריאים בתחילת השבוע, נניח ביום ראשון, אז הכי זול יהיה לכם לחזור או בחמישי, שישי, שבת או שבוע לאחר מכן, ביום ראשון.

חיפוש טיסות זולות

הסיבה לך היא אנשי עסקים שממריאים בימי ראשון, חוזרים לרוב בימי רביעי, לפני הסופ״ש. לכן, חזרה ביום זה או לפני תהיה יקרה מאוד.

אם אתם ממריאים לקראת הסופ״ש, אז חזרה ביום שני תהיה זולה יותר משמעותית מאשר ביום ראשון. מרבית האנשים לא ירצו לוותר על יום חופש נוסף מטעם העבודה. לכן, אם אתם כן גמישים, תוכלו לחסוך לכם כסף רב.

חיפוש טיסות מתי לטוס?

דרך נוספת בה תוכלו לחסוך כסף רב היא שימוש בהתראות באתר. השימוש בהתראות הוא פשוט. ברגע שאתם מחפשים טיסה ומתקבלת רשימת האפשרויות, תראו כפתור למעלה בשם Get Price Alerts.

ברגע שתלחצו עליו, יפתח חלון מהיר של הרשמה לאתר. הכניסו את הפרטים שלהם (או תרשמו דרך חשבון האימייל שלכם) ואז במידה והמחירים של הטיסות שחיפשתם יירדו, תקבלו התראה על כך במייל.

כתבות נוספות שיחסכו לכם בטיסה הבאה שלכם:

הטיפים הכי שווים לנסיעה לחו״ל

סקייסקנר – הטיפ הסודי שלא ידעתם עליו שיחסוך לך מאות שקלים לטיסה

חופשה בחו״ל בקיץ או בחגים יכולה להיות זולה יותר ממה שחשבתם

טיסות לואו קוסט- האם הן באמת הכי זולות שיש?

כתבות נוספות

2 thoughts on “חיפוש טיסות – מתי כדאי להזמין ומתי לטוס לקבלת המחיר הזול ביותר?

    1. היי – פשוט פותחים דפדפן במצב של ״אנונומי״ incognito וזהו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *