סקייסקנר SkyScanner - עמוד הבית

סקייסקנר – הטיפ הסודי שלא ידעתם עליו שיחסוך לך מאות שקלים לטיסה

סקייסקנר ( SkyScanner ) הוא אחד ממנועי השוואות הטיסות הגדול בעולם המציע טיסות זולות ואין אתר שאני אוהב יותר ממנו. למה? כי בכל רגע נתון, האתר מעבד מאות אלפי טיסות ליעדים שונים ומציע לכם מגוון אינסופי של אפשרויות טיסה ליעד המבוקש. לכן, לא יכולתי להתאפק והכנתי עבורכם מדריך וידאו, בו אסביר לכם כיצד ניתן להזמין טיסות זולות במיוחד ליעד שלכם.

נוחות, גמישות ואפשרויות רבות למציאת טיסות

עם כניסה לאתר סקייסקנר תוכלו להקיש מוצא, יעד תאריכי טיסה, לבחור את סוג המושב ומספר הנוסעים. עד כה, זה גם המידע שתמסרו לסוכן הנסיעות שלכם. אבל מרגע הלחיצה על כפתור חיפוש הטיסות, סקיי סקנר מתחיל לאסוף נתונים ממאות חברות תעופה ועשרות אתרי מידע. כבר לאחר מספר שניות, תוצג לפניכם רשימה של כל הטיסות שמגיעים ליעד שלכם כאשר ליעדים פופולרים תגלו לעיתים היצע של מאות טיסות ביום אחד.

חשוב לדעת שניתן בסקייסקנר לפשט את החיפוש ולבצע חיתוכים בהיצע הטיסות על בסיס העדפותכם.לדוגמא, ניתן לבחור להציג רק טיסות ישירות וללא טיסות עם עצירות בינתיים. בנוסף, ניתן להגדיר את טווחי שעות ההמראה מהמוצא ומעיר היעד (תכונה מעולה למי שמתכנן סוף שבוע בחו״ל, כך ניתן להנות מיום מלא ביעד בטיסת הלוך ולהנות מיום מלא בטיסה חזור).

הטיפ הסודי באתר סקייסקנר – תצוגה חודשית

עכשיו נגלה לכם את התכונה הטובה ביותר של האתר. דמיינו מצב בו אתם מכניסים תאריך לחופשה שלכם ומקבלים טיסה בעלות של 1,500 ש״ח לדוגמא. מה עם הייתם יכולים לבדוק, בלחיצת כפתור, אם תשנו את החופשה שלכם אפילו ביום אחד, מה תהיה עלות הטיסה במקרה הזה?

ובכן, לא רק שניתן לדעת זאת אלא שלעיתים תגלו שגמישות קלה בתאריכי הטיסות שלכם, יכולה להוזיל לכם מעלות הטיסה. כנסו למדריך הוידאו שלנו ותגלו כיצד ניתן לעשות זאת.

סקייסקנר – מדריך וידאו מלא עם טיפ סודי במיוחד


 סיכום – אתר מוצלח עם תצוגת מחיר חודשית ייחודית

יתרונות – אתר סקייסקנר הוא הנוח ביותר לשימוש עם מגוון ענק של חברות תעופה ותצוגה חודשית ייחודית

חסרונות – מציג גם אתרי השוואות אחרים שיכולים להוסיף על עלות הטיסה

אתרים מתחרים – נסו את Expedia.com המציע גם מגוון רחב של אפשרויות טיסה במחירים זולים


כתבות נוספות

5 thoughts on “סקייסקנר – הטיפ הסודי שלא ידעתם עליו שיחסוך לך מאות שקלים לטיסה

 1. אחלה וידאו ! תודה רבה. אני מאוד אוהב להזמין דרך האתר בדגש על השימוש בתצוגה חודשית, ככה אני בוחר את הטיסה הכי זולה שאפשר למוצא (בניגוד לאקספדיה או קיווי).

 2. וידאו שמסביר בצורה פשוטה איך לחפש שם טיסות. אגב, איך הם לעומת אקספדיה וקיווי?

  1. היי יוני,
   סקייסקנר מעולים בעיקר הודות להיצע חברות התעופה וספקי הטיסות שהם עובדים איתם. קיווי לעיתים זולים יותר אבל לא מציעים את אותן הטיסות כמו סקייסקנר.
   אני אוהב לבדוק בשניהם ואז להזמין ממי שזול יותר.

   דודי

 3. לייק. יופי של וידאו. אני מזמינה תמיד דרך האתר הזה והוא אף פעם לא מאכזב. באופן אישי מעדיפה סקייסקנר על פני האחרים כמו אקספדיה.

 4. לפעמים דרך סקייסקנר זול יותר להזמין מאשר מחברת התעופה עצמה – לדיעתכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.