קולט לחות לבית – אם יש לכם עובש או רטיבות בארון זה הפתרון בשבילכם

אם אתם סובלים מבעיות עובש או לחות במקום סגורים, קולט לחות הוא פתרון הקסם שלכם.

הסיבה שאני מספר לכם על זה היא שאישית סבלתי מבעיית לחות קשה מאוד במחסן ובאחד הארונות, וגם לאחר ביקור של אנשי מקצוע, לא נמצא מקור הבעיה. הקירות היו יבשים ולא היה מקור של מים שיכל לגרום לכך. עד שלא מצאתי את הפתרון שאני הולך לספר לכם עליו, סבלתי. בגדים ומוצרים רבים נהרסו לי בגלל עובש שהצטבר עליהם. מעבר לעובדה שצריך לזרוק את הפריטים שנדבקו, העובש פולט רעלן מסוכן שיכול לפגוע בריאות בני אדם ובעלי חיים.

למעשה, יש שני פתרונות שעזרו לי למגר את התופעה. הראשון יקר ודורש קניה חוזרת ונשנית ואלו השני, זה אני הולך לספר לכם עליו, הוא קניה חד פעמית שתחסוך לכם כסף רב.

נתחיל דווקא עם הפתרון הראשון, קולט לחות נהדר של חברת ״יעקובי״ בשם טורבול. מדובר על כלי פלסטיק לתוכו מרוקנים שקית עם חומר מיוחד שסופג לחות. המוצר עובד נפלא, אבל הוא חד פעמי. כל שקית תעלה לכם כ 70 ש״ח והיא תספיק לבין שבועיים וחודשיים, תלוי בחומרת המצב. במקרה שלי המצב לא היה קל בכלל וכל חודש קניתי שני מילויים בעלות כוללת של 140 ש״ח. לשנה יצא לי בחשבון פשוט קרוב ל 1700 ש״ח. מטורף!

זו הסיבה שחיפשתי קולט לחות אחר, רב פעמי. הבעיה היא שכל מה שמצאתי ברשת עלה למעלה מ 1,000 שקלים.

האם נמצא קולט לחות מושלם?

כמעט והתייאשתי עד שמצאתי במקרה באמזון את קולט הלחות המושלם של Pro Breeze. למה הוא כזה טוב? ראשית, הוא עובד! שנית, הוא זול! שלישית, הוא לא דורש תשלום נוסף מעבר לקניה הראשונה! פשוט מושלם!

קולט לחות

קולט הלחות הזה הוא מוצר לשימוש ביתי לחללים קטנים כמו ארון ועד כדי חדר. מנגנון העבודה שלו פשוט, עם החיבור למקור מתח (חשמל), קולט לחות זה שואב אויר מהחדר ותוך כדי תהליך עיבוי, הופך את הלחות למים המצטברים בכלי הניתן לריקון בקלות. באופן זה, אחת למספר שבועות כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לרוקן את מיכל המים וזהו!

המיכל יכול להכיל כ 500 מ״ל של מים וברגע שהוא מתמלא, קולט הלחות מפסיק לעבוד ונותן חיווי של נורה אדומה כדי שתדאגו שצריך לרוקן את המיכל.

קולט הלחות של Pro Breeze חסכוני בחשמל עם כ 0.55 קוט״ש ליום עבודה מלא. עבודתו שקטה ופשוט יעילה. לי זה שינה את החיים ואם אתם סובלים מעובש או לחות באויר, סופג לחות זה הוא הפתרון המושלם עבורכם.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *