שירות הלקוחות של אמזון

האם שירות הלקוחות של אמזון הוא הטוב ביותר בעולם?

כן, שירות הלקוחות של אמזון הוא הטוב ביותר בעולם. נקודה.

לרוב, אני לא מתחיל במשפט חד משמעי שכזה אבל הפעם, זה שונה. למה? בגלל שרמת שירות הלקוחות של אמזון היא פשוט בלתי נתפסת ולפעמים, גם אם המחיר שלהם לא יהיה הזול ביותר, כדאי לקנות שם.

מדוע שירות הלקוחות של אמזון הוא הטוב ביותר?

מענה 24/7

לא משנה מה השעה, לא משנה איפה אתם בעולם, אמזון יציעו לכם שירות מיידי. אמזון מאפשרות 3 דרכי התקשרות מולה, בשיחת טלפון, במייל או בצ׳ט. בניגוד להרבה חברות אחרות, לא רק שלא קשה להגיע לשירות שלהם אלא שברגע שפונים אליהם, המענה הוא כמעט מיידי.

אישית, אני מאוד אוהב לפנות אליהם בבעיות בצ׳ט. כך, לא צריך להסתבך עם שיחת טלפון או לחילופין לחכות לתשובה במייל. פשוט פותחים תיבת צ׳ט ומיד נציג של אמזון יעלה ויעזור לכם, בלי התחכמויות.

לדוגמא, שכחתם לבטל את שירות אמזון פריים וחוייבתם עליו? אין בעיה, פנו לשירות שלהם דרך הצ׳ט ופשוט בקשו זיכוי. בלי ויכוחים ובלי נסיונות שכנוע, מדי תקבלו את כספכם חזרה.

מתחרטים על הקניה? אין בעיה, קבלו את כספכם בחזרה

קניתם מוצר והתחרטתם? אין בעיה. קבלו את זיכוי מלא בכסף על המוצר. בלי שאלות, בלי ויכוחים. אם בצעתם את ההזמנה ומיד לאחר מכן התחרטתם, אפילו לא צריך לדבר עם שירות הלקוחות של אמזון. במייל אישור ההזמנה שלכם יופיע כפתור ביטול שעם הלחיצה עליו, העסקה תבוטל ותקבלו את כספכם בחזרה.

אם המוצר נשלח ולא הגיע אליכם, תצטרכו לפנות לשרות הלקוחות של של אמזון אבל במרבית המקרים, גם אם המוצר כבר בדרך, תקבלו את כספכם בחזרה. מדהים, לא?

אם המוצר נשלח והגיע אליכם, גם פה, פשוט תשלחו את המוצר חזרה, מלאו טופס קצר ופשוט וקבלו את כספכם (בניקוי עלות השילוח).

אם יש פגם כלשהוא, גם אם פתחתם את המוצר, אתם יכולים לשלחו בחזרה ולקבל זיכוי מאמזון.

אמזון פריים

כבר כתבנו בעבר על השירות של אמזון פריים, שירות הפרימיום של אמזון יעלה לכם תשלום שנתי (לאחרונה הם מציעים אותו גם במודל חודשי של 12.99$) של 100$. תמורתו תוכלו לקבל שילוח מהיר עבור מרבית המוצרים באמזון. אם אתם גרים בארה״ב, תוכלו לקבלו לפעמים באותו היום שהזמנתם. אם אתם גרים בישראל, המוצר בכל מקרה יגיע מהר יותר מכל שילוח אחר.

בנוסף, אתה מקבלים גישה מלאה לתכני VOD של אמזון (כמו נטפליקס, אבל עם פחות תוכן) ולשירות המוזיקה המעולה שלהם (כמו אפל מיוזק או ספוטיפיי בתשלום). אבל גם פה, אם אתם רוצים להנות משירות שילוח מיידי וללא עלות, פשוט הרשמו לאמזון פריים ובטלו את השירות מיד לאחר ההזמנה.


כתבות קודמות בנושא: לקנות באמזון בזול, איך קונים באמזון עם הנחות קבועות למוצרים והקופונים של אמזון.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.